S nákupním seznamem Shoppka už nikdy nezapomenete nakoupit suroviny

Stává se to všem. Usmyslíte si, že uvaříte nějakou mňamku nebo upečete dobrý koláč, zjistíte, jaké suroviny vám doma chybí a pak si až při cestě z obchodu vzpomenete, že jste je zapomněli koupit. Není ostuda si psát nákupní seznam. V dnešní době už je však zbytečné chodit po obchodě s papírkem v ruce, seznam nákupu lze vyřešit elektronicky.

Vaším elektronickým nákupním seznamem může být například mobilní aplikace pro nakupování Shoppka. Shoppka je k dispozici na Google Play (pro zařízení Android) i AppStore (pro zařízení značky Apple). Dokonce existuje i webová verze, takže pokud si nechcete aplikaci přímo instalovat, stačí si v prohlížeči otevřít www.shoppka.com. Základní verze mobilní aplikace je ovšem zdarma, tudíž není důvod se jí bránit. Platí se pouze za verzi bez reklam.

Shoppka je nejlepší nákupní seznam pro sdílení s rodinou

Střídáte se v nákupech? Pokaždé nakupuje někdo jiný z domácnosti? Veďte si jediný seznam toho, co vám doma chybí. Jakmile něco dojde, na seznam to dopíšete, a všichni novou položku uvidí.

Shopping list v aplikaci Shoppka se sdílí skutečně snadno. Není nutné se nijak registrovat, na svůj seznam získáte unikátní sdílecí kód a ten stačí zadat. Stejný seznam pak vidí všichni, kdo kód mají. Když jej někdo aktualizuje, přijde vám notifikace. Jakmile někdo nakupuje, může seznam přepnout do režimu „právě nakupuji“ – díky tomu se vám už nestane, že byste koupili oba dva tu stejnou věc.

Vytvořte si své kategorie třeba podle obchodů

Jste zvyklí kupovat jen určitou rýži, kterou mají v supermarketu A, ale ne v B? Naopak do supermarketu B chodíte pro výbornou čokoládu? Rozdělte si položky nákupního seznamu třeba podle obchodů. Položky se dají řadit vzestupně, sestupně, dle abecedy, podle toho, jak chcete.

Manipulace s aplikací je skutečně jednoduchá, dokonce má vestavěný našeptávač položek, takže vás nemusí otravovat zdlouhavé zapisování.

Mrkněte na Shoppka.com, vytvořte si první nákupní seznam a nainstalujte aplikaci, ať ho máte při cestě do obchodu u sebe. Mimochodem, zatímco papírek se seznamem můžete snadno nechat doma, telefon si určitě nezapomenete.