Vyzkoušejte moderní parní žehlení s výrobky LAURASTAR

Toužíte po dokonale vyžehleném oblečení, ale máte pocit, že vaše stará žehlička již dávno nenabízí všechno, co potřebujete? Možná je čas na výměnu za nový a moderní přístroj. Za objevení rozhodně stojí například technologie parního žehlení, se kterou dosáhnete nejenom precizně vypadajícího výsledku, ale také zabijete až 99,99 % bakterií na oděvech.

Kvalitní švýcarská značka LAURASTAR

Při výběru nové žehličky vsaďte na kvalitu, která vydrží i časté aktivní používání. Skvělým příkladem neustálého vývoje a nabídky produktů pro usnadnění běžného života je rozhodně švýcarská značka LAURASTAR. Propracované žehlicí systémy, používání páry pro hygienickou čistotu a především líbivý design s intuitivním ovládáním jsou hlavními přednostmi této značky.

Praktický parní generátor

Pro žehlení s cílem dosáhnout dokonalého výsledku se vám jistě bude hodit parní generátor LAURASTAR. Díky síle páry bude žehlení rychlejší, lepší a pohodlnější. Vyladěný parní generátor se žehličkou s 3D plochou pro žehlení LAURASTAR LIFT XTRA rozpoutá doslova revoluci. Automatické nastavení ideální teploty se navíc postará o ochranu ošetřované látky pro zajištění šetrného použití na různé druhy tkanin. Unikátní technologie pulzní páry nabízí skutečně efektivní a časově méně náročné žehlení s jistotou profesionálního výsledku.

Využijte kompletní žehlicí systém

Pro nejlepší výsledky i citlivý přístup ke každé látce rozhodně využijte žehlicí systém LAURASTAR. Na výběr máte ze dvou řad výrobků, kdy při volbě varianty SMART získáte skutečně chytrý a efektivní přístroj. V případě nejistoty ohledně správného nastavení či postupu totiž stačí jednoduše využít asistenta žehlení v mobilní aplikaci. Už žádné nudné, nezáživné a zdlouhavé žehlení, protože i tato domácí práce představuje zábavnou spolupráci s moderními vymoženostmi.