Vybavení do kuchyně – aktuální nabídka letáků na tento týden

Potřebujete třeba nové vybavení do kuchyně? Podívejte se na aktuální leták Lidl, Pepco i Kaufland. V každém z nich pro tento týden najdete speciální nabídku kuchyňského vybavení.

Kde je najdu?

Na jednom místě můžete aktuální letáky sledovat na portálu letakytentotyden.cz. A nemusí se jednat pouze o vybavení pro kuchyni, ale i o další sortiment zboží. Na poštovní schránku si konečně nalepte „Nevhazovat letáky“ a začněte šetřit přírodu tím, že se na letáky vždy podíváte online. A to přehledně a snadno na jednom místě. Co v letácích zrovna pro kuchyni najdeme tento a příští týden?

Pepco nás připravuje na Velikonoce

V čem budete letos péct velikonoční nádivku? Pokud jste zaváhali, vyrazte do Pepco. V letáku Pepco totiž vidíte, že bude k dispozici ohnivzdorný skleněný pekáč o objemu 5,1 litru. Na velikonoční nádivku, třeba s oblíbeným popencem, bude ideální. Pepco navíc přišlo na chuť velikonoční žluté „kuřátkové“ barvě. Oživí i vaši kuchyni? V tom případě si máte možnost pořídit plechový žlutý chlebník, silikonovou žlutou podložku na válení těsta, žlutý váleček na těsto i formu napečení, ale i žluté silikonové stěrky – ty dokonce s velikonočními motivy kuřátka nebo zajíčka.

Do Kauflandu pro dózy i organizátory do lednice

O Velikonocích se více než kdy jindy hodí mít pořádek v lednici. Hodně jídla, které se nedojedlo u oběda – to vše chce perfektně uschovat k další konzumaci. V Kauflandu mají tento týden skvělou sadu dóz, ale i organizátory do lednice.

Přemýšlíte, co nabídnete nenadálým velikonočním hostům, a nechce se vám příliš vařit a péct? Pořiďte si v Kauflandu multifunkční sendvičovač, na kterém připravíte bleskově perfektní tousty i vafle. Obojí si dokážete snadno nachystat do lednice předem, a pak už jen zapéct. Tousty natřete kečupem a přidejte šunku se sýrem. Na vafle si umíchejte těsto s předstihem. V lednici vydrží minimálně 48 hodin. Kaufland leták vám pro tento týden nabízí i pomůcku pro hladké těsto – třeba právě na křupavé vafle. Nebo si pořiďte si perfektně vybavený ruční mixér.

Do Lidlu pro perfektní elektrické struhadlo na jarní saláty

Rádi byste si dopřály zdravější jaro plné salátů? Vydejte se příští týden do Lidlu. Leták Lidl nabízí elektrické struhadlo, které se dá skvěle použít právě pro přípravu rychlých zeleninových salátů. K jarnímu ledovému salátu tak snadno přidáte okurky, mrkev, ale třeba i celer. Řešením však je i multifunkční tyčový mixér, který najdete také v nabídce. Ten zvládne krouhání zeleniny, ovoce, ale i umixovat zdravé smothie.