I do tradičních stavení se dnes hodí spíše moderní jídelní stoly

Lámete si hlavu, jak zařídit kuchyň na chalupě či v interiéru staršího stavení? Moderní přístup se nesnaží o repliky. Naopak. Užívá si kontrast starého s novým.

Líbí se vám moderní, mnohdy minimalistické, nebo industriálním stylem inspirované jídelní stoly? Nebojte se jich ani na chalupách. V kontrastu se starými podlahami, křivými zdmi, mnohdy ještě s masivním kamny, budou vypadat nádherně, i když jsou jednoznačně z jiného století.

Nádherné jídelní stoly s MFD deskou a kovovým podnožím se hodí rovněž pod zahradní pergoly. Skvěle a honosně vypadají v bývalých chlívech a stodolách, které jsme předělali na velké společenské místnosti a jídelny, kde se scházíme s rodinou, známými i se sousedy. Kdo touží po skutečně honosném hodovním stolu, ten může spojit za sebe stolů několik. To si pak již můžete otevřít i zážitkovou víkendovou hospodu.

E-shop Primazidle.cz nabízí jídelní stoly rovněž v sestavách

Mnoho stolů si lze pořídit nejen samostatně, ale též v sestavách se židlemi. Nebo si židle vyberete samostatně. Moderním stylem je k jednomu stolu přistavit více typů židlí. Lišit se mohou stylem, barvou i mírou opotřebení. Takže pokud se vám líbí více židlí, nebo každý člen rodiny preferuje jinou, bude právě tento styl pro vás ideálním řešením. Jednotícím prvkem zůstane stůl.

Sortiment Primazidle.cz

E-shop Primazidle.cz nabízí nábytek pro kanceláře, různé provozovny i domácnosti. Hlavním sortimentem jsou především kancelářské židle, ale i dětské židle k pracovním stolům. To je nyní, před zahájením nového školního roku, velice aktuální. Pro firemní zákazníky má společnost v sortimentu též konferenční židle. Domácnosti si zas vyberou jídelní stoly, jídelní sestavy či samostatné židle – jídelní i barové. E-shop nabízí expresní dodání zboží s dopravou zdarma již od 500 Kč. Na nakoupené zboží je až pětiletá záruka.