Kam v Brně na pravou italskou pizzu?

Pokud patříte mezi milovníky italské kuchyně, máme pro vás skvělou novinku. Můžete si ji vychutnat v Brně stejně tak, jako na přímořské dovolené. 

Italská kuchyně bývá v nejrůznějších žebříčcích řazena mezi nejlepší kuchyně světa, s francouzskou kuchyní často soupeří dokonce o první místo. Zároveň patří mezi nejstarší na světě. O její popularitě svědčí i velký počet pizzerií u nás, bohužel, ne vždy mají s pravou italskou kuchyní mnoho společného.

Co si však nyní každý představí pod pojmem italské kuchyně je především pizza a těstoviny. Jsou to bezesporu právě čerstvé suroviny, které jsou základem italské kuchyně. Pokud se nespokojíte s náhražkami a chcete ochutnat italskou kuchyni připravovanou rozeným Italem, navštivte stránky pizza Brno Caruso kde najdete přesně to, co hledáte na dovolené v Itálii. A to as rozvozem zdarma až k vám domů.

Pokud netoužíte po rozvozu, ale chcete se vyrazit mezi lidi, můžete zavítat do nově otevřené italské restaurace. Pizza nejlépe chutná z pece s kamenným povrchem, která dodává perfektní výsledek i tradiční chuť. Pokud si chcete dopřát pravou italskou pizzu, italská restaurace Brno Caruso je zde právě pro vás.

Fotogalerie: