Firemní stravování

Potřebujete ve vaší práci zajistit pro zaměstnance kvalitní stravování? Vyzkoušejte firemní stravování arter, které nabízí výrobu a distribuci hotových jídel, minutek, zachlazených nebo hluboce zmražených. Současně se nabízí i provoz kantýn i restaurace.

Široká nabídka

Firemní stravování arter nabízí standardně 4 druhy hotových jídel, 3 druhy minutek, 2 druhy obložených talířů, 1 druh ovocného talíře, 2 druhy polévek a 2 druhy točených džusů. Takže nabídka je opravdu široká a zaměstnanci si mohou vybrat. Dále firma nabízí 12 druhů stálých minutek, 7 druhů standardních minutkových příloh, 13 druhů zvláštních příloh a 11 druhů zmrzlinových pohárů. Dezerty tedy nejsou problémem.

Zákazník je vždy na prvním místě

Všechny provozovny přijímají bezhotovostní i hotovostní platby v bezobjednávkovém systému a to s garancí, že si zákazník může vybrat ze všech nabízených jídel. Jak se říká, zákazník je náš pán. A to platí i pro firemní stravování arter.  Co však není zvyklostí, tak není omezena porce pro zákazníky, tedy každý si může sníst tolik, kolik si požádá. To platí nejen pro hlavní jídlo, ale i pro polévku a čaj. Nasycenost zákazníka je pro tuto firmu na prvním místě. Také si každý zákazník může své jídlo dochutit ingrediencemi, které jsou u výdeje k dispozici.

Každodenní zásobování

Výhoda firemního stravování arter je nejen v hlavním principu nasycenosti zákazníka, ale také kvalitou jídel a každodenním zásobováním kantýn a prodejen z centrálních skladů, kde naleznete až 600 druhů zboží k okamžitému prodeji. Úspěšnost této firmy také dokazuje jedno číslo a to 92%. Ano 92% zaměstnanců v objektech využívá služeb této firmy. Pokud se ty už jako zaměstnavatel budete rozhodovat, který druh stravování pro své zaměstnance vyberete, určitě dbejte také na kvalitu, rozsah a možnosti podávaných jídel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup