Víme, jak ušetříte klidně i desítky tisíc za odívání zaměstnanců

Vlastníte výrobní firmu? Pak musíte pravidelně bojovat s pracovními oděvy pro všechny zaměstnance. V čím náročnějším oboru se pohybujete, tím častěji musíte pořizovat nové oblečení. Ve výsledku utratíte klidně až stovky tisíc ročně. Jak optimalizovat tento výdaj, aniž byste se museli spokojit s podřadnou kvalitou?

Najděte výhodnějšího dodavatele

Pro majitele výrobních podniků je naprostou nutností ověřený textil velkoobchod. Velkoobchodní ceny totiž bývají klidně o několik desítek procent levnější než běžná maloobchodní nabídka pro běžné zákazníky.

Samozřejmě to není jen o finální částce. Důležitá je taky vybavenost jednotlivých dodavatelů, šíře nabídky, rychlost komunikace, dodatkové služby a podobně.

V těchto ohledech si za více než dvacet let praxe vysloužila spoustu chvály třeba společnost Xfer. Tento známý velkoobchod nabízí pestrou škálu pracovních oděvů – od triček, čepic, bund a vest až po tašky, fleece a řadu dalších druhů textilu.

Velkoobchodních cen přitom dosáhnete během pouhého okamžiku. Stačí navštívit webové stránky zmíněné společnosti a zaregistrovat se. V mžiku obdržíte informační e-mail s přihlašovacími údaji. Nemusíte plnit žádné minimální odběry, podepisovat nesmyslné smlouvy ani se zajímat o kdovíjaké nesmyslné podmínky.

Poctivé služby na míru

Xfer nabízí řadu dodatkových služeb. Jejich kompletní výčet najdete pod odkazem https://www.xfer.cz/sluzby.

Dočtete se, že tito odborníci například poskytují šití oděvů přímo na míru (sami si zvolíte materiál, střih, barvu, design i řadu dalších detailů). Stejně tak vám zajistí digitální potisk, sítotisk nebo nažehlování. K zakoupenému oblečení si tedy můžete rovnou nechat i vytvořit firemní logo. Vše je přitom maximálně rychlé, abyste nemuseli zbytečně čekat.