Vsetínský obchůdek Ekokočka je místem, kde poznáte krásu přírodní kosmetiky

V posledních letech ohromně roste popularita přírodní kosmetiky. Lidé se zkrátka začínají vracet ke svým kořenům a uvědomují si, že příroda dokáže divy. V mnoha případech vám BIO přípravky nabídnou vlastnosti, o kterých si může kosmetika plná chemie pouze nechat zdát. Co vše najdete v Ekokočce?

Krámek plný nádherných vůní

Nenápadný obchůdek jménem Ekokočka vznikl v roce 2018, a to přímo v centru města Vsetína. Už od svého založení dodržuje jasnou vizi – nabízet kosmetiku od lokálních a zodpovědných firem, které znají jen malosériovou výrobu.

Regály jsou naplněné pouze přípravky, které dodržují 100% přírodní složení – bylinky, oleje a přirozené esence. Díky tomu můžete rovnou zapomenout na chemická plnidla, barviva, konzervanty a další nesmysly, které akorát vyvolávají alergické reakce a zatěžují naši planetu.

Jaká kosmetika na vás vlastně v regálech Ekokočky čeká? Budete se divit, protože na několika metrech čtverečních najdete stovky a stovky pokladů. Bavíme se o krémech, mastičkách a olejíčcích. Také o barvách na vlasy, parfémech a deodorantech, mýdlech, vonných svíčkách a olejích, hygienických pomůckách, štětcích, a dokonce i doplňcích stravy s obsahem organických vitamínů a minerálů.

Ať už sháníte libovolný přípravek, zkušená majitelka vám moc ráda předvede jednotlivé kousky. Povypráví vám o jejich původu, vysvětlí složení a navrhne nejlepší variantu pro vaše potřeby.

Pohled na vlastní oči je nejlepší

Chcete si udělat lepší představu bez toho, abyste museli ihned běžet do kamenné prodejny? Pak si otevřete internetové stránky pod výše vloženým odkazem. V mžiku se ocitnete v prostředí přehledného e-shopu. V něm si můžete v klidu projít (a samozřejmě i objednat) desítky a desítky různých kategorií produktů.