Moderní kamerový systém pro kontrolu a ochranu majetku

Chcete mít dokonalý přehled o majetku a jako jediné řešení vám přijde právě kamerový systém. Pokud zvolíte moderní technologie, jde skutečně o nejlepší volbu. Jak takové kamery fungují a co všechno zvládnou? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Kvalitní obraz za světla i za tmy

Aby kamerový systém mohl plnit svou funkci, musí být z obrazu jasně patrné, co se vlastně děje. K tomu je potřeba dostatečné rozlišení a vysoká snímací frekvence. Tyto náročné parametry splňují moderní digitální kamery. Jejich hlavní výhodou jsou skladné rozměry a kvalitní obraz i za horších světelných podmínek, což vytváří ideální přístroj i pro noční snímání.

Ty nejlepší kamery mají rozlišení až 12 Mpix, což je skutečně vysoká kvalita obrazu s důležitými detaily. Široká čočka navíc zvládne pokrýt široký úhel záběru, což snižuje množství celkem potřebných kamer.

Bezdrátový přenos dat

Aby byl celý proces jednodušší, nabízí IP kamerový systém snadný a hlavně rychlý bezdrátový přenos obrazu. Díky digitální technologii se obraz zpracuje přímo v kameře a tato hotová data se následně pomocí WiFi odesílají na určenou obrazovku. Nejsou tak potřeba žádné kabely. Tím pádem je zlehčen celý proces instalace a kamerový systém se dá využít i na místa, kde by nebylo možné přivést kabeláž.

Pokrytí i velkého prostoru

Pokud jde o ochranu rodinného domu, vystačíte si s jednou či dvěma kamerami. Oproti tomu v případě větší firmy či výrobního areálu můžete chtít klidně i mnoho kamer pro pokrytí všech různých úhlů. Není na tom nic divného, jediným rozdílem je fakt, že větší kamerový systém Praha vyžaduje rychlejší internetové připojení pro možnost přenosu většího množství dat. Pro navržení a instalaci většího a komplikovanějšího kamerového systému se vždy obraťte na profesionály.