Provozujete hotel? Potěšte své hosty díky příjemnému textilu

Již za několik týdnů začne hlavní sezóna pro všechny majitele ubytovacích zařízení. Vaši potenciální klienti totiž přesně v tuto chvíli plánují letní dovolenou, která se neobejde bez pohodlného pokoje. V mnoha případech o jejich finální volbě rozhodují naprosté maličkosti. Jak si získat srdce návštěvníků a zasloužit si pozitivní recenze?

Detaily dělají celek

Dobře vybavený pokoj není jen o klimatizaci, posteli, stolu, židlích a podobných předmětech, ale nesmí mu chybět ani vhodný bytový textil. Právě ten dodá celé místnosti potřebný vzhled, ochranu, soukromí i eleganci.

Každý zkušený majitel hotelu přitom ví, že rozhodují opravdu všechny detaily. Jasným příkladem jsou třeba záclony závěsy na okna. Zdánlivě nepodstatné vychytávky slouží k tolik potřebnému optickému oddělení pokoje od rušivého světa venku. Zároveň chrání soukromí vašich hostů a dopřávají jim pocit bezpečí.

Když už jsme u bezpečí, je nutné zmínit i povlečení. Správný druh látky chrání váš majetek před odřením, potrháním, potem i dalšími negativními jevy. Myslete především na alergiky, kteří zajisté ocení šetrnou látku potahů.

Od A až po Z

Samozřejmě bychom zde mohli zmínit i koupelnové předložky, župany, hotové záclony, ručníky a celou řadu dalších nepostradatelných pomůcek. V dnešní době už nemusíte kvůli jejich shánění trávit hodiny v obchodních centrech. Bohatě vám postačí otevřít si internetové stránky oblíbených dodavatelů Dante.cz. Ti provozují vlastní e-shop, kde pořídíte stovky a stovky položek za bezkonkurenční ceny.

Všechny podnikatele bude zajímat hlavně kategorie „Pro hotely“, v jejímž rámci si snadno zvolíte požadovaný textil. Nenechte si ujít ani časté slevové akce a dopravu zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Nevíte-li si s něčím rady, pomůže vám šikovně napsaný blog, jenž je plný zajímavých tipů.